Ödüllü Yemek Yarışması 2022
0

Ödüllü Yemek Yarışması 2022

Ödüllü Yemek Yarışması 2022
Sitemizde her ay artarak devam eden ödüller ile yemek yarışmaları düzenlenmektedir. Yemek Yarışmalarında kazananlar ve yarışma tarihleri burada yayınlanacaktır.
İlk Yarışmamız:
2021 Aralık ayında yapılmış olup yarışmacılarımız 600 TL Ödül için yarışmıştır.  2021 Aralık ayı yarışmamız sonuçlanmış olup sitemiz yazarlarından meryemdennefistarifler kazanmıştır. Yarışmacımıza ödülü aynı akşam teslim edilmiştir.

2022 Ocak ayında yapılan ödüllü yemek yarışmamız da sonuçlanmış olup ödülü 900TL olan bu yarışmamızı sitemiz yazarlarından eserin mutfağı kazanmıştır. Tebrik ediyoruz.

Bir sonraki yarışmamızın ödül miktarı da sitemizde ilan edilmiştir.  2022 Yılı Şubat ayı için Ödül Miktarı 1100TL olarak belirlenmiştir.

Ödüllü Yemek Tarifleri Yarışması 2022 Yılı boyunca her ay düzenli olarak devam edecektir. Yarışmamız sitemiz yazarları arasında yapılacağından yarışmamıza katılmak isteyenlerin sitemizde yazar hesabı açtırmaları gerekmektedir.

Eğer siz de bir Youtube yemek tarifleri kanalı sahibiyseniz ve Ödüllü Yemek Tarifleri yarışmamıza katılmak istiyorsanız Yazar hesabı açtırmak için Whatsapp Direk İletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ödüllü Yemek Yarışması 2022 Genel Şartlar:

1- Ödüllü Yarışmamıza yalnızca sitemizdeki aktif yemek tarifi yazarları katılabilirler.

2-Yarışmamıza katılan yazarlar her ayının 20’sinde gece saat 00:00 dan itibaren Youtube kanalına yükleyeceği tarifi sitemize yazmasıyla başlar.

3-Sitemize yazılan tariflerin kategorisi serbesttir.

4- Yarışma her ayın son günü gece 24:00 da sona erecek ve o ana kadar sitemizin sayaçları dikkate alınarak en çok ziyaretçi alan tarif sahibi ödülün sahibi olacaktır.

5- En yüksek ziyaretçi alan birden fazla tarif olması durumunda ödül paylaştırılacaktır.

6- Sistemi suistimal ettiği tespit edilen kişiler diskalifiye olacaktır. O nedenle yalnızca organik kişilerin ziyaretleri dikkate alınır.

7-Tariflerinizi dilediğiniz kadar grupta, sayfada, profilde paylaşabilir, paylaştırabilirsiniz. Arkadaş Çevrenize ödüllü yarışmaya katıldığınızı söyleyip tarifinizi paylaşmalarını, destek vermelerini isteyebilirsiniz.

8- Ödüllü Yemek Yarışması için gönderilen tarifler https://www.yemekustalari.net/category/yemek-yarismasi/ kategorisinde yayınlanacaktır.

8- Ödüllü Yemek Tarifleri Yarışması her ay yapılacaktır. Yarışma için belirlenecek ödül miktarı şöyle hesaplanacaktır.  Ay başında sitemizde bulunan aktif yemek yazarı sayısı x 50TL

Örnek: Ocak ayının 1. günü sitemizde aktif yemek yazarı 30 kişi olduğunu varsayalım. Ödül Miktarı: 30 x 50 =1500TL olacak ve ocak ayının son günü yapılacak yarışmayı kazanan yarışmacımıza 1500TL ödül verilecektir.

8- Yarışma için sitemize gönderilen tariflerin baş kısmına “#YemekUstaları” ve “#TarifYarışması” hashtagı kullanılmalıdır..
9- Her ayın 20si gece saat 00:00 dan önce Youtube kanalına yüklenmiş tarifler yarışmaya katılamazlar.

10- Yarışmamızda ödülümüzü kazanan yarışmacımız bir sonraki yarışmaya katılamazlar. Dilerlerse tarif gönderebilirler fakat değerlendirmeye alınmayacak ve ödül kazanamayacaklardır.

Ödüllü Yemek Yarışması 2022 Yılı Boyunca Devam Edecektir.

Yarışmamıza Katılan Arkadaşlara Bol Şanslar Dilerim.

Geçmişte Yapılan Para Ödüllü Yemek Yarışmaları

 2021 Aralık Ayı Para Ödüllü Yemek Yarışması

2021 Aralık ayı ödüllü yemek yarışmamızı yazarlarımızdan @meryemdennefistarifler kazanmış ve 600TL Ödülümüzün sahibi olmuştur. Kendisini tebrik ederiz.

2022 Ocak Ayı Para Ödüllü Yemek Yarışması

2022 Ocak ayı ödüllü yemek yarışmamızı yazarlarımızdan @eserinmutfagi kazanmış ve 900TL Ödülümüzün sahibi olmuştur. Kendisini tebrik ederiz.

2022 Şubat Ayı Para Ödüllü Yemek Yarışması

2022 Şubat ayı ödüllü yemek yarışmamızı yazarlarımızdan @Mutfakaskcom kazanmış ve 1100TL ödülümüzün sahibi olmuştur.  Kendisini tebrik ederiz.

2022 Mart Ayı Para Ödüllü Yemek Yarışması

2022 Mart ayı ödüllü yemek yarışmamız Mart ayının 20’sinde başlayacaktır. Yarışmamızın ödülü 1250TL olacaktır. Yarışmamıza yalnızca sitemiz yazarları katılabilmektedir.

Her ay düzenlenen ödüllü yemek yarışmasının ödül miktarı o ay başında sitemizdeki aktif yemek yazarı sayısı çarpı 50 tl olarak belirlenmektedir. Örnek: Aktif yazar sayısı 50 kişi olduğunda ödül miktarı 50×50=2500tl olacaktır.

Sitemiz Yazarlığı Size Ne Kazandırır?

1- Sitemizde yazar olarak youtube videolarınızın izlenme sayılarını arttırabilir ve extra kazanç sağlayabilirsiniz.

2- Yalnızca sitemiz yazarlarının yararlandığı 31 adet facebook yemek tarifleri grubumuzda içeriklerinizi paylaşabilirsiniz.

3- 31 adet Facebook grubumuzda paylaşma işini sizin yerinize www.planlapaylas.com yapsın. Siz de gelen ziyaretçinin keyfini yaşayın.

4- Siz de sitemiz yazarları içerisinde yerinizi almak ve para ödüllü yemek tarifi yarışmalarımıza katılmak isterseniz https://www.yemekustalari.net/tarif-gonder/ sayfamızı ziyaret edin.

 

Para Ödüllü Yemek Yarışmaları
Önümüzdeki aylarda Para Ödüllü Yemek Yarışmaları yerine mutfakta kadınların yardımcısı olan küçük mutfak aletleri ile çeşit çeşit ödüller vermeyi planlıyoruz.

Tepkin Ne Oldu?

    Bültenimize Katılın

    Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

    Bir Cevap Yazın