1. Ana Sayfa
  2. Yemek Yarışmaları
  3. Ödüllü Yemek Yarışması 2022

Ödüllü Yemek Yarışması 2022

Ödüllü Yemek Yarışması 2022

Ödüllü Yemek Yarışması 2022

Ödüllü Yemek Yarışması 2022
Sitemizde her ay artarak devam eden ödüller ile yemek yarışmaları düzenlenmektedir. Yemek Yarışmalarında kazananlar ve yarışma tarihleri burada yayınlanacaktır.
İlk Yarışmamız:
2021 Aralık ayında yapılmış olup yarışmacılarımız 600 TL Ödül için yarışmıştır.  2021 Aralık ayı yarışmamız sonuçlanmış olup kazanan yarışmacımıza ödülü aynı akşam teslim edilmiştir.  2021 Aralık Ayı Yemek Yarışması

Ocak 2022 için yeni yarışmamız da başlıyor. Ocak 2022 yılı için düzenleyeceğimiz yemek tarifleri yarışması ödülü 900TL olacaktır.

Bir sonraki yarışmamızın ödül miktarı da sitemizde ilan edilmiştir.  2022 Yılı Ocak ayı için Ödül Miktarı 900TL olarak belirlenmiştir.

Ödüllü Yemek Tarifleri Yarışması 2022 Yılı boyunca her ay düzenli olarak devam edecektir. Yarışmamız sitemiz yazarları arasında yapılacağından yarışmamıza katılmak isteyenlerin sitemizde yazar hesabı açtırmaları gerekmektedir.

Eğer siz de bir Youtube yemek tarifleri kanalı sahibiyseniz ve Ödüllü Yemek Tarifleri yarışmamıza katılmak istiyorsanız Yazar hesabı açtırmak için Whatsapp Direk İletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ödüllü Yemek Yarışması 2022 Genel Şartlar:

1- Ödüllü Yarışmamıza yalnızca sitemizdeki aktif yemek tarifi yazarları katılabilirler.

2-Yarışmamıza katılan yazarlar her ayının 20’sinde gece saat 00:00 dan itibaren Youtube kanalına yükleyeceği tarifi sitemize yazmasıyla başlar.

3-Sitemize yazılan tariflerin kategorisi serbesttir.

4- Yarışma her ayın son günü gece 24:00 da sona erecek ve o ana kadar sitemizin sayaçları dikkate alınarak en çok ziyaretçi alan tarif sahibi ödülün sahibi olacaktır.

5- En yüksek ziyaretçi alan birden fazla tarif olması durumunda ödül paylaştırılacaktır.

6- Sistemi suistimal ettiği tespit edilen kişiler diskalifiye olacaktır. O nedenle yalnızca organik kişilerin ziyaretleri dikkate alınır.

7-Tariflerinizi dilediğiniz kadar grupta, sayfada, profilde paylaşabilir, paylaştırabilirsiniz. Arkadaş Çevrenize ödüllü yarışmaya katıldığınızı söyleyip tarifinizi paylaşmalarını, destek vermelerini isteyebilirsiniz.

8- Ödüllü Yemek Yarışması için gönderilen tarifler https://www.yemekustalari.net/category/yemek-yarismasi/ kategorisinde yayınlanacaktır.

8- Ödüllü Yemek Tarifleri Yarışması her ay yapılacaktır. Yarışma için belirlenecek ödül miktarı şöyle hesaplanacaktır.  Ay başında sitemizde bulunan aktif yemek yazarı sayısı x 50TL

Örnek: Ocak ayının 1. günü sitemizde aktif yemek yazarı 30 kişi olduğunu varsayalım. Ödül Miktarı: 30 x 50 =1500TL olacak ve ocak ayının son günü yapılacak yarışmayı kazanan yarışmacımıza 1500TL ödül verilecektir.

8- Yarışma için sitemize gönderilen tariflerin baş kısmına “#YemekUstaları” ve “#TarifYarışması” hashtagı kullanılmalıdır..
9- Her ayın 20si gece saat 00:00 dan önce Youtube kanalına yüklenmiş tarifler yarışmaya katılamazlar.

10- Yarışmamızda ödülümüzü kazanan yarışmacımız bir sonraki yarışmaya katılamazlar. Dilerlerse tarif gönderebilirler fakat değerlendirmeye alınmayacak ve ödül kazanamayacaklardır.

Ödüllü Yemek Yarışması 2022 Yılı Boyunca Devam Edecektir.

Yarışmamıza Katılan Arkadaşlara Bol Şanslar Dilerim.

Geçmişte Yapılan Para Ödüllü Yemek Yarışmaları

 2021 Aralık Ayı Yemek Yarışması

Para Ödüllü Yemek Yarışmaları
Önümüzdeki aylarda Para Ödüllü Yemek Yarışmaları yerine mutfakta kadınların yardımcısı olan küçük mutfak aletleri ile çeşit çeşit ödüller vermeyi planlıyoruz.

88 / 100

Yorum Yap

Yorum Yap