1. Anasayfa
  2. Çorba Tarifleri

Youtube Linkleri Uygulamada Açma Youtube Linkleri Uygulamada Açılsın


0

Youtube Linkleri Uygulamada Açma Youtube Linkleri Uygulamada Açılsın

Bilindiği üzere youtube linklerini sosyal medyada paylaştığınızda bu linklere ulaşan ziyaretçiler videoyu izlemek için linke tıklayınca video tarayıcıda açılıyor. Bu durumda izleyici tarayıcıda google hesabına giriş yapmadığı için videonuzu beğenemiyor, videoya yorum yazamıyor, Giriş yapmakla da uğraşmadığı için videonuz beğenilse de beğenemiyor, Yorum yaptırılamadıgından erişim ve etkileşimi düşük kalıyor, Youtube kanalınıza abone olmak istediklerinde ise kanalınıza abone olamıyor.
Bu durumda büyük abone kayıpları, büyük izleyici kayıpları yaşanmaktadır.

Youtube Linkleri Uygulamada Açtırmak İçin Ne Yapmalıyız? Youtube Linkleri Uygulamada Açmak İçin Kullanabileceğimiz uygulama ya da Youtube Linkleri Uygulamada Açmak İçin Kullanabileceğimiz web sitesi var mı?

Evet bu iş için hazırlanmış web siteleri mevcuttur fakat genellikle kısıtlı kullanım hakkınız olur ve devamında premium üyelik alarak devam edebiliyorsunuz.

Youtube Linkleri Uygulamada Açtırmak İçin bedava kullanabileceğimiz bir site var mı?

Youtube Linkleri Uygulamada Açtırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz hizmet veren bir site mevcut, siteyi ziyaret ederek youtube linkini yapıştırıp, oluşturulacak yeni linki sosyal medyada paylaşırsanız bu durumda ziyaretçileriniz videonuza tarayıcıdan değil, direk telefonundaki youtube mobil uygulamasında göreceğinden beğenebilecek, yorum yapabilecek, kanalınıza abone olabilecek ve uzun vadede ciddi katkılar sağlayabilecek.

Youtube Linkleri Uygulamada Açtırmak İçin bedava kullanabileceğimiz site adresi nedir?

Tıklayın: https://yutubac.com/

Tepkin Ne Oldu?

    Bültenimize Katılın

    Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir