1. Anasayfa
  2. 5000TL Değerinde Yemek Tarifleri Sadık Takipçi Ödülü

5000TL Değerinde Yemek Tarifleri Sadık Takipçi Ödülü


5000TL Değerinde Yemek Tarifleri Sadık Takipçi Ödülü

Ödüllü Etkinlik Duyurusu Yemek Tarifleri
5000TL Değerinde Yemek Tarifleri Sadık Takipçi Ödülü

Videolu Yemek Tarifleri sayfamızda her ay düzenli olarak etkinlik düzenleyeceğiz. Bu etkinlik sonucunda her ay 1 kişiye 5000TL değerinde bir ödül vereceğiz. Sayfamızı Takip Edin: https://www.facebook.com/kolayyemektariflerivideolu
Sadık Takipçi Ödülümüz Hakkında Detaylar:
1- Her ay yalnızca 1 kişiye ödül verilecektir.
2- Sayfamızla herhangi bir şekilde işbirliği olan kişi etkinliğimize katılamaz, katılsalar bile ödül kazanamazlar. Etkinliğimizin amacı en sadık 1 takipçimizi ödüllendirmektir.
3- Ödül nakit olarak gönderilecek olup, ödülü alan şanslı takipçimiz ödülü aldığında ödülü aldığını belirten bir mesaj ile kısa bir video çekerek sayfamıza gönderecek, Video sayfamızda yayınlanacaktır.
4- Her ayın 1. günü ve son günü arasında sayfamıza yüklenmiş videolardan beğeni + paylaşım toplamı en yüksek olan video değerlendirmeye alınacak, ilgili videodaki beğenenlere yönetici olarak baktığımda en başta görünen şanslı takipçimiz ödülün sahibi olacaktır. Etkinliğimiz 1 Mart tarihinde başlıyor.

5-Aşağıdaki fotoğrafta görüldüğü üzere en başta görünen şanslı takipçimiz kazanacaktır. Fotoğraf örnektir.

5000TL Değerinde Yemek Tarifleri Sadık Takipçi Ödülü
(Resimde 1. sırada Kolay Yemek Tarifleri sayfası olmasına rağmen sayfalar ödül kazanamayacağı için 2. sıradaki takipçimiz olan Serpil hanım kazanmış olacak. Bu fotoğraf örnektir.)

6- Etkinliğimizden sayfa sahipleri ödül kazanamaz, yalnızca şahsi facebook profilleri ödül kazanabilir.

7-Yukarıdaki şartları kabul etmeyenlerin etkinliğimize katılmaması gerekir. ETKİNLİĞİMİZE KATILAN HERKES YUKARIDAKİ ŞARTLARI KABUL ETMİŞ SAYILIR.