featured

Tarif Gönder 2

Sitemize Tarif Göndermek İçin:

Sitemizdeki yazarlık sistemi ile siz de tariflerinizi sitemize gönderebilirsiniz. Sitemize yemek tarifi göndermek isteyen youtube yemek tarifleri kanalı sahipleri için gerekli olan şartlar şu şekildedir.

Öncelikle youtube kanalınızın adresini whatsapp ile göndermeniz gerekmektedir. Gönderilen youtube yemek kanalları incelenecek ve size netice bildirilecektir.

Kanalınızın uygun bulunması durumunda aşağıdaki şartlar geçerli olacaktır.

Sitemizde sizin için yazar hesabı açıyoruz, (Yazar hesabı açma işlemi dışarıya kapalıdır, Şartları uygun olanlar için yazar hesabını biz açıyoruz.) açılan yazar hesabı bilgileri size gönderiliyor.

Artık tariflerinizi sitemize yazabilir, tarifinize de youtube kanalınızdaki videonuzu embed kodu ile ekleyebilirsiniz.

Videolarınız sitemize direk yüklenmez, youtube video oynatma penceresi sitemiz içerisinde gösterilir, videonuz o pencerede izlenecektir. (Videonuzun izlenmesini youtube kanalınızın analiz kısmından görebilirsiniz.)

Sitemize yazdığınız tarifleri bize ait olan facebook Yemek Tarifleri Gruplarında paylaşarak sitemizden izlenmesini sağlıyorsunuz. Bunun için sizi gruplarımıza ekliyoruz ve paylaşım için ön onay veriyoruz.

Tariflerinizi gruplarımızda admin onayı olmadan yayınlayabiliyorsunuz. İrili ufaklı 22 adet yemek grubumuz var.

Gruplarımızda harici link paylaşmak yasaktır, Direk sitemizdeki tarif linklerini paylaşabilirsiniz, harici link paylaşanların gruplarda ön onay yetkisini iptal ediyoruz.

Sitemize tarif yazma hakkında videomuz var, aşama aşama videoyu izleyerek tariflerinizi yazabilirsiniz, takıldığınız yer olursa her akşam whatsapp üzerinden yardımcı oluyoruz.

Sitemize tarif yazma hakkında videoyu izlemek ve 22 adet facebook yemek tarifleri grubumuzu öğrenmek için whatsaptan bize yazabilirsiniz.

Not: Videolarında müzik yayını olan, videolarında sesli anlatım yapılmayan kanallar kabul edilmemektedir.

Diğer kanallarınız incelemeye alınır. İncelemeyi geçen kanal sahiplerine Sitemize Tarif Yazma Videosu ve bize ait olan 22 adet facebook grubu gönderilecektir.

Yukarıdaki şartlar sizin için de uygunsa ve sitemize Tarif Göndermek istiyorsanız bize aşağıdaki whatsapp linki ile ulaşabilirsiniz.

Yemek Tarifi Gönder

Youtube Yemek Tarifleri Kanalım Var, Yazarlık Hakkında Görüşmek İstiyorum

İlgilenmiyorum diyorsanız sitemiz ana sayfasına gitmek için tıklayın:
Yemek Tarifleri

86 / 100