1. Anasayfa
  2. Youtube Yemek Tarifleri Videosu İzlenme Arttırma

Youtube Yemek Tarifleri Videosu İzlenme Arttırma

Youtube Yemek Tarifleri Videosu İzlenme Arttırma

Youtube Yemek Tarifleri Videosu İzlenme Arttırma

Youtube Yemek Tarifleri Videosu İzlenme Arttırma

Youtube kanallarınıza kaliteli videolar hazırladığınızı düşünüyorsunuz fakat yeterli izlenmeyi alamıyor musunuz?

İşte size müjdeli haberimiz:

Sitemize yazar kaydı yaptırarak youtube kanalınıza yüklediğiniz yemek tarifi videolarını sitemize yazabilirsiniz. Sitemize yazdığınız tarifler aynen youtube üzerinde izlenmiş gibi izlenecek, youtube analizlerinde bunu görebileceksiniz.

Sitemize yazmakla izlenme nasıl artacak diyorsunuz değil mi?

Sitemize tariflerini yazan youtube yemek tarifleri içerik üreticileri (Youtube yemek kanalı sahipleri) sitemize gelen ziyaretçilerden yararlanarak izlenmelerini arttırabilirler. Ayrıca burada  31 Adet Facebook Grubu ve Milyonlarca Takipçi Listesi bulunan 31 adet facebook Yemek Tarifleri grubumuzda da tariflerini paylaşarak video izlenmesi sağlayabilir.

Siz de sistemimize katılmak isterseniz bize whatsapp aracılığı ile mesaj gönderebilirsiniz. Mesajınızda youtube kanal adresinizi yazmayı unutmayınız. Whatsapp İletişim: whatsapp Direk İletişim

Youtube kanalınız incelenecek ve size geri dönüş sağlanacaktır. Videolarında sesli anlatım olmayan ve videolarında müzik olan kanallar kesinlikle kabul edilmemektedir.

Sitemize yazarlığı onaylanan ve yazar hesabı açan yemek tarifi kanal sahiplerine PlanlaPaylaş sitesinde hesap açılır. Tüm gruplarımız o hesapta toplanır, bir gruba paylaşırmış gibi paylaşarak tüm gruplarda paylaşım yapması sağlanır. Kısaca 31 adet grupta tek seferde paylaşım yapılabilir. Bunun için gerekli zaman 1 dakikadır.

Tarif Gönder

Siz de youtube yemek tarifleri kanalınızdaki videoların tariflerini sitemize yazarak 31 adet facebook grubumuzda 1 dakikada paylaşmak ve daha fazla ziyaretçi almak için aşağıdaki Yemek Tarifi Gönder linkindeki detaylara gözatabilirsiniz.
Detaylar İçin: Tarif Gönder