Kapat

Yeşil Canlılık İçeceği

Bugün harika bir Yeşil Canlılık İçeceği ile yine karşınızdayız. Tam ölçülerle hazırlanmış bu tarifimizi denemenizi öneririz. Tam ölçüleri verilen Yeşil Canlılık İçeceği ile hazırladığınız tarife ait yorumlarınızı da aşağıdaki yorum alanına yorum yazarak bize iletirseniz seviniriz. Yeşil Canlılık İçeceği hazırsa, Afiyet Olsun.
Anasayfa
Uncategorized Yeşil Canlılık İçeceği

Yeşil canlılık içeceği, arınmak ve yağ yakmak için birebir. İçerdiği vitamin ve minerallerle sağlıklı beslenmek ve zayıflamak istiyorsak bizim vazgeçilmezlerimizden olmalı.
Ispanak içinde bulunan kalsiyum, beta-karoten ve A, C vitaminleri ile kandaki şekerin azalmasını ile sağlığımız üzerinde bir çok fayda sağlar. Özellikle insülin direnci olanlar için oldukça faydalı.
Yeşil elma çözülebilir lifler açısından zengindir. Kan şekerini dengeler ve kolestrol seviyelerini düşürmekte faydalı olur. Elma detoksların vazgeçilmez gücüdür. Benim sağlıklı beslenmeye çalıştığım zamandan bu yana vazgeçilmez içeceklerimden olan bu muhteşem karışımı mutlaka denemelisiniz.

Portakal ise sindirimi geliştirir, toksinleri vücuttan atar ve karaciğerin düzenli çalışmasına yardım eder. Antioksidan ve liftler içerir. Bu sayede metabolizmamız hızlanır ve daha fazla yağ yakmamızı sağlar.

Yeşil canlılık içeceği için malzemeler

  • Bir tutam Isnapak
  • 1 Portakal
  • 2 Yeşil Elma

Hazırlanışı

  • Tüm malzemeyi blender mix veya katı meyve sıkacağından geçirin.


Kaynak: annemutfakperisi