Kapat

TATLIFEST FESTİVALİ

Bugün harika bir TATLIFEST FESTİVALİ ile yine karşınızdayız. Tam ölçülerle hazırlanmış bu tarifimizi denemenizi öneririz. Tam ölçüleri verilen TATLIFEST FESTİVALİ ile hazırladığınız tarife ait yorumlarınızı da aşağıdaki yorum alanına yorum yazarak bize iletirseniz seviniriz. TATLIFEST FESTİVALİ hazırsa, Afiyet Olsun.
Anasayfa
Uncategorized TATLIFEST FESTİVALİ

 

Hayatın en tatlı tatları
TatlıFest’de
Türkiye’nin önde gelen etkinlik ajanslarından Think-Free, 5-6-7 Mayıs 2017 tarihleri arasında 2. TatlıFest etkinliğini KüçükÇiftlik Park İstanbul’da gerçekleştirecek. Türkiye Aşçılar Federasyonu ve Dünya Aşçılar Birliği tarafından akredite edilen TatlıFest’e Türkiye ve yurtdışından katılan tanınmış şefler, yüzlerce özel tatlı lezzeti
festival katılımcılarının beğenisine sunacak. Festival biletleri
Biletix’te satışa sunuluyor.
İlki 2016 yılında Ankara düzenlenen ve 25.000’e yakın ziyaretçi ağırlayan TatlıFest etkinliğinin 2’incisi, bu yıl Think-Freetarafından 5-6-7 Mayıs 2017 tarihleri arasında KüçükÇiftlik Park İstanbul’da düzenleniyor. Modern tatlılar, geleneksel tatlılar, şekerciler, çikolatacılar, pastacılar ve butik pastacılar, bisküvi ve kek markaları, dondurmacılar, şerbetçiler, kahve ve çay markaları, küçük ev aletleri üreticileri, profesyonel malzeme üretiçileri ve aşçılık okullarının yer alacağı TatlıFest’te, gastro showlar, tadımlar ve atölye çalışmaları yapılacak, çeşitli gösteriler ve müzik performansları gerçekleştirilecek.
En tatlı ve renkli festival
TatlıFestkatılımcıları Türkiye’nin ve dünyanın farklı tatlı lezzetlerini keşfedecek, hazırlanan tariflerin tadına bakacak, Türk ve yabancı şeflerin atölye çalışmalarına katılabilecekler. Ziyaretçiler ayrıca tatlının pasta ve çikolata heykellerine dönüştüğünü izleyebilecek, sergileri gezecek, gün boyu DJ performans ve her gün konserle müziğin ve eğlencenin keyfine varacaklar. 80’i aşkın etkinlikle renklenecek olan TatlıFest’te bu yıl çocuklar için gün boyu sürecek bir etkinik alanı da kuruluyor. Kid’s Cooking Academy adıyla oluşturulan etkinlik alanında çocuklar, üç gün boyunca aileleriyle birlikte çeşitli çalışmalar gerçekleştirecekler.
Festival alanında kurulacak iki seminer salonu, bir tadım alanı, iki tatlı mutfak show alanı, Kid’s Cooking Academy tatlı şefleri, katılımcı markaların şefleri, eğitmen ve konuşmacıların katılımıyla 80’i aşkın etkinlik TatlıFest’i renklendiriyor. Tatlı lezzetleri hayatınını bir parçası olarak gören, yaptıkları tatlılarla kalpleri fethetmek isteyen, farklı malzemelerle lezzet sınırlarını zorlamak isteyen ya da sadece “Tatlı yemeğe geldim” diyenler TatlıFest’te bir araya geliyor. 
İlki 2016 yılında düzenlenen ve 48 ile 25.000’e yakın ziyaretçinin katılımıyla gerçekleşen TatlıFest’e bu sene 35.000 ziyaretçinin üstünde katılım bekleniyor. Ziyaretçi profiline bakıldığında kadın erkek oranının hemen hemen aynı düzeyde olan festival, 7’den 70’e herkesi Türkiye’nin en tatlı ve renkli festivaline davet ediyor. Festivalde ürün satışlarınında festivalin biletleri Biletix’ten alınabiliyor.

Yeni Yemek Tarifleri

DAHA FAZLA GÖSTER