Kapat

Fincanda Türk Kahvesi Yapımı

Bugün harika bir Fincanda Türk Kahvesi Yapımı ile yine karşınızdayız. Tam ölçülerle hazırlanmış bu tarifimizi denemenizi öneririz. Tam ölçüleri verilen Fincanda Türk Kahvesi Yapımı ile hazırladığınız tarife ait yorumlarınızı da aşağıdaki yorum alanına yorum yazarak bize iletirseniz seviniriz. Fincanda Türk Kahvesi Yapımı hazırsa, Afiyet Olsun.
Anasayfa
İçecek Tarifleri Fincanda Türk Kahvesi Yapımı
Yemek Ustaları Yemek Tarifleri Fincanda Türk Kahvesi Yapımı

Yemek Ustaları Yemek Tarifleri Fincanda Türk Kahvesi Yapımı

Malzemeler

1 fincan su

1 tatlı kaşığı türk kahvesi

yarım tatlı kaşığı toz şeker

Yapılışı

Fincana kahvemizi ve toz şekerimizi alalım üzerine suyumuzu dökelim ve kaşıkla karıştırıp kahveyi tamamen suya karıştırana kadar devam edelim.

Daha sonra fincanı ocağın küçük gözüne alarak Ocağı yakalım.

Altını kısalım hiç karıştırmadan kısık ateşte kahvemiz köpürene kadar pişirelim daha sonra ateşten alıp afiyetle içelim.

Not:

Kesinlikle fincan çatlamıyor kırılmıyor ve asla sapı yakmıyor çıplak elle rahatlıkla fincanı ocaktan alabilirsiniz ve yudumlayabilirsiniz sadece pişirme işlemini kısık ateşte yapın hiçbir sorun olmuyor.

Ben kahvemi büyük fincanda seviyorum siz istediğiniz fincanda yapabilirsiniz 😊Yemek Ustaları Yemek Tarifleri Fincanda Türk Kahvesi Yapımı  Yemek Ustaları Yemek Tarifleri Fincanda Türk Kahvesi Yapımı  Yemek Ustaları Yemek Tarifleri Fincanda Türk Kahvesi Yapımı  Yemek Ustaları Yemek Tarifleri Fincanda Türk Kahvesi Yapımı  Yemek Ustaları Yemek Tarifleri Fincanda Türk Kahvesi Yapımı  Yemek Ustaları Yemek Tarifleri Fincanda Türk Kahvesi Yapımı  Yemek Ustaları Yemek Tarifleri Fincanda Türk Kahvesi Yapımı  Yemek Ustaları Yemek Tarifleri Fincanda Türk Kahvesi Yapımı

Bir Cevap Yazın

Yeni Yemek Tarifleri

DAHA FAZLA GÖSTER